18 Aralık 2014 Perşembe

Antalya'da yarın okullar tatil !!

Yağmur yüzünden, Antalya şehir içi ve ilçelerindeki okullar, yarın(10/10/2011) tatil edildi.

10 Ekim 2011 Pazartesi 00:50
Antalya'da yarın okullar tatil !!

Yağmur yüzünden, Antalya şehir içi ve ilçelerindeki okullar, yarın tatil edildi.Okulların pazartesi günü normal eğitim ve öğretime devam edeceği, sadece taşımalı eğitim görenler için okulların tatil edildiği açıklanmıştı. Ancak, Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, son anda pazartesi günü Antalya il genelinde okulların tatil edileceği kararını aldıklarını açıkladı. Gülay, salı günü için ise henüz alınmış bir karar olmadığını bildirdi.
Antalya'da yarın etkili olması beklenen şiddetli yağmur ve fırtına nedeniyle, taşımalı eğitim veren ilköğretim okullarını 1 gün süreyle tatil eden İl Milli Eğitim Müdürlüğü, akşam saatlerinde de bütün okulları bir gün süreyle tatil etti. Tatil kapsamını taşımalı eğitimden bütün ilköğretim ve ortaöğretim kurumlarını kapsayacak şekilde genişleten Milli Eğitim Müdürlüğü, fırtınanın saatteki hızının 70 kilometrenin üzerinde olmasının beklendiğine dikkat çekti. Antalya Milli Eğitim Müdürü Osman Nuri Gülay, il genelinde bütün okulların bir gün süreyle tatil olduğunu, salı günü için ayrı bir değerlendirme yapılacağını kaydetti.

Antalya Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, taşımalı servis ile okula giden öğrencilere okullar bir gün daha tatil edilirken(11/10/2011), okula kendi araçları ve öğrenci servisleri ile gidecek olan öğrenciler yarın okullarına gidip eğitim görebilecekler.

    Yorumlar

GAZETE MANŞETLERİ

SON DAKİKA

HAVA DURUMU

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

ANKET Sonuçlar Tümü

?İstanbul 3. Havalimanı ismi ne olsun ?

NAMAZ VAKİTLERİ

Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:

SPOR TOTO SÜPER LİG

Tür seçiniz:

ARŞİV